Trening Online

Na naszej platformie online przygotowaliśmy dla Ciebie kursy i zajęcia zdrowego ruchu, bezpieczne ćwiczenia dla Twojego kręgosłupa, programy dla kobiet w ciąży i po porodzie oraz ćwiczenia terapeutyczne uzupełniające rehabilitację dna miednicy.

Kategorie

Rusz
Rusz Brzuch

„Rusz brzuch” to program ćwiczeń dla każdej kobiety po porodzie (po zakończonym połogu), która chce świadomie i bezpiecznie odbudować funkcję swoich mięśni brzucha oraz poprawić sprawność, postawę i sylwetkę.

Fizjotrening
Fizjotrening z Mariuszem Dzięciołem

Każdy, kto się zasiedział w pewnym momencie dojdzie do wniosku, że pora zacząć ćwiczyć. Tylko jak? Ile? Od czego zacząć? Jak zrobić to mądrze? I przede wszystkim: jak wyrobić w sobie nawyki i zrozumieć własne ciało na tyle, żeby nie przestać po tygodniu czy dwóch? Ten kurs i program treningowy w nim zawarty odpowiada na te pytania!

Cały
Cały dzień w ruchu

Ruch jest nam niezbędny do zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Ale ruch to nie musi być trening – nie każdy lubi, ale też nie każdy może i powinien trenować. W tym kursie nauczysz się jak zbudować dobre nawyki, aby ruch stał się Twoją naturalną potrzebą, a nie przykrym obowiązkiem! 🙂

Brzuch
Brzuch w ciąży

Kurs zawierający 4 lekcje tematyczne, podczas których stopniowo realizujemy program zdrowego ruchu w ciąży, który będzie profilaktyczny i terapeutyczny w przypadku różnych typowych w okresie ciąży dolegliwości, takich jak bóle pleców i stawów, problemy z postawą, rozejście mięśni brzucha, wysiłkowe nietrzymanie moczu i inne. W trakcie lekcji cały czas ćwiczymy, ale jednocześnie omawiam najważniejsze zagadnienia dla Twojego zdrowia w ciąży.

Połóg""
Połóg

Kurs „Połóg” to program ćwiczeń na czas połogu oraz dodatkowe wskazówki dotyczące wsparcia ciała w regeneracji po porodzie.

Rusz
Rusz się z Good Move!

Czujesz, że potrzebujesz ćwiczeń, więcej ruchu, ale brak Ci motywacji? A może nie wiesz jak to zaplanować? Od czego zacząć? Jakie ćwiczenia robić, by miało to sens i jak najlepiej wsparło układ ruchu? Zapraszamy na kurs, w którym dostaniesz nagrane zestawy ćwiczeń na cały tydzień – nie potrzebujesz żadnego sprzętu (w jednej lekcji przyda się tylko zwykłe krzesło), by poćwiczyć całe ciało, zadbać o kręgosłup i postawę. I… nabrać ochoty na więcej!