Good Move to studio zdrowego ruchu z kursami i zajęciami online.

Jesteśmy dla Ciebie, jeśli:

  • czujesz, że potrzebujesz więcej ruchu, ale nie wiesz, jakie ćwiczenia będą odpowiednie;
  • szukasz swojego sposobu na zdrową aktywność, by lepiej poczuć się w swoim ciele;
  • potrzebujesz specjalistycznych ćwiczeń, bo jesteś w wyjątkowym momencie swojego życia (ciąża, po porodzie);
  • masz jakieś dolegliwości ze strony kręgosłupa, problemy z dnem miednicy lub rozejściem mięśni brzucha.


Oprócz działań wirtualnych prowadzimy też konsultacje indywidualne oraz organizujemy stacjonarne warsztaty tematyczne. Nasza specjalizacja to:

  • zdrowy ruch czyli poprawa ogólnej sprawności, jakości życia i samopoczucia przez świadomą aktywność;
  • specjalistyczne zajęcia dla kobiet w ciąży i po porodzie;
  • terapia ruchem w rehabilitacji mięśni brzucha i dna miednicy.

Katarzyna Witek-Sokołowska

Założycielka Good Move, odpowiada za kwestie merytoryczne i prowadzenie zajęć oraz warsztatów.

Jestem trenerką i fizjoterapeutką, skończyłam też Wydział Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Zaczęłam pracę jako instruktorka fitness w 2004r, kiedy jeszcze byłam na pierwszych studiach. Od 18 lat prowadzę różne zajęcia ruchowe, głównie dla dorosłych. Przez ten czas trochę zmieniła się moja specyfika pracy, aktualnie już nie prowadzę zajęć w klubach fitness, a zajmuję się połączeniem ruchu i terapii. Bardzo lubię łączyć różne metody, szkoliłam się poza fitnessem z pilatesu, jogi, nordic walking, gimnastyki korekcyjnej, treningu medycznego, zogi, pracy z wadami postawy, skoliozami, pielęgnacji neurorozwojowej, terapii powięzi… dzięki temu staram się łączyć całe swoje przygotowanie w tworzenie bardzo kompleksowych programów ćwiczeń. Większość moich klientów to stali podopieczni, którzy są ze mną od lat, powierzyli mi czuwanie nad ich kondycją fizyczną i sprawnością, za co jestem im bardzo wdzięczna!
Ponieważ jestem mamą od ponad 13 lat, temat ciąży, połogu i ogólnie kobiecego zdrowia intymnego też jest mi bliski, szkoliłam się i nadal szkolę z osteopatii ginekologicznej, pracy z kresą białą, terapii w połogu, z terapii blizn, mięśni dna miednicy… Od 10 lat prowadzę kobiety w ciąży i po porodzie pod kątem planowania i prowadzenia bezpiecznej, zbilansowanej aktywności ruchowej, również wspierając w ten sposób rehabilitację mięśni brzucha oraz dna miednicy. Współpracuję w tym zakresie z wieloma fizjoterapeutkami uroginekologicznymi, osteopatami, psychologami oraz lekarzami.

Kolejna i coraz większa moja działka to szkolenia dla specjalistów. Zaczęłam od prowadzenia szkoleń we współpracy z panią Hanią Fidusiewicz, prekursorką fitness w Polsce, która wyszkoliła wielu instruktorów. Równolegle zaczęłam szkolić w Wyższej Szkole Rehabilitacji z ćwiczeń w okresie ciąży i po. Byłam jednym z pierwszych szkoleniowców Akademii Zdrofit, z którą współpracowałam wiele lat szkoląc trenerów ze "zdrowego kręgosłupa" oraz "mobility". Od kilku lat współpracuję z Blackroll przy prowadzeniu kursów Blackroll Therapy oraz z położną Izabelą Dembińską od początku pracując nad programem Medical Pregnancy Training. Aktualnie rozpoczęłam współpracę z Centrum Szkoleń Sportowych. W międzyczasie zaczęłam prowadzić własne kursy specjalistyczne: trening funkcjonalny dla zdrowia mięśni dna miednicy, trening w ciąży, po porodzie, ćwiczenia w korekcji rozejścia mięśni brzucha - DRA. Szkolę innych od 2013 r. I bardzo to lubię! Najbardziej cieszy mnie, kiedy na kolejnych swoich kursach widzę te same osoby, które wracają i chcą kontynuować swoją edukację ze mną.
Piszę oraz publikuję dla magazynów i portali branżowych (np. Fizjoterapia Funkcjonalna, Magazyn Strefa Trenera, znajdzfizjoterapeute.pl) i ogólnotematycznych (np. Polityka, mamadu).
Od kwietnia 2020r. zaczęłam działać również wirtualnie, prowadząc platformę z kursami oraz zajęciami online, nad którą cały czas pracujemy i ją rozwijamy.”

Mariusz Dzięcioł

Fizjoterapeuta i trener

Szkolę specjalistów ruchu w zakresie zdrowego treningu. Od blisko 10 lat pracuję indywidualnie zarówno ze sportowcami jak i z ludźmi chcącymi poprawić swoje zdrowie i sprawność fizyczną.

W ramach studia online Good Move przygotowałem kompleksowy program fizjotreningu, który pozwoli Ci zadbać o pełną sprawność jeśli na co dzień pracujesz przy biurku lub w ostatnim czasie brakowało Ci ruchu i chciałbyś wrócić do regularnych i bardziej intensywnych treningów.

Współpraca

Martyna Romanowska-Naimska - fizjoterapia dna miednicy
Izabela Dembińska - położnictwo
Hanna Szweda - ginekologia i uroginekologia
Monika Zderkiewicz - psychologia i coaching
Monika Łapczyńska - fizjoterapia uroginekologiczna i położnictwo
Alicja Zieńko – praca z traumą metodą TRE

Wynajem sali

Posiadamy na wynajem salę około 60m2, z łazienką z prysznicem, przebieralnią i zapleczem kuchennym.
Cena wynajmu:
100zł/godz. lub 500zł/dzień

Kontakt w sprawie wynajmu:
601 141 388 lub biuro@goodmove.pl

Kontakt

biuro@goodmove.pl
Good Move - Studio Dobrego Ruchu
ul. Powstańców Śląskich 85 lokal U9 (domofon 409),
01-355 Warszawa