Rusz się z Good Move!

Rusz się z Good Move!

Czujesz, że potrzebujesz ćwiczeń, więcej ruchu, ale brak Ci motywacji? A może nie wiesz jak to zaplanować? Od czego zacząć? Jakie ćwiczenia robić, by miało to sens i jak najlepiej wsparło układ ruchu? Zapraszamy na kurs, w którym dostaniesz nagrane zestawy ćwiczeń na cały tydzień – nie potrzebujesz żadnego sprzętu (w jednej lekcji przyda się tylko zwykłe krzesło), by poćwiczyć całe ciało, zadbać o kręgosłup i postawę. I… nabrać ochoty na więcej! 

Co zawiera kurs online?

1. Lekcja 1: „Rozruch na dobry początek” (28 min) to lekcja dynamiczna – pobudzająca całe ciało, mobilizująca wszystkie stawy, poprawiająca krążenie. Tę lekcję warto wykonać w ramach szybkiego rozruchu, kiedy potrzebujemy energetycznej dawki ćwiczeń, np. rano! To dobry start na początek tygodnia.

2. Lekcja 2: „Dobra postawa i siła” (25 min) to lekcja kształtująca sylwetkę, na krześle – poćwiczysz ważne grupy mięśniowe budujące sylwetkę, poprawisz postawę, wzmocnisz kręgosłup i inne stawy. Ćwiczenia są proste, ale skuteczne! To dobry zestaw ćwiczeń, by wzmocnić się na resztę tygodnia!

3. Lekcja 3: „Spokój w ciele i głowie” (45 min) to lekcja relaksacyjna, na macie – ćwiczenia, które uspokoją twoje ciało i głowę, poczujesz przyjemne rozluźnienie mięśni oraz wyciszenie. Lekcja idealna do wykonania, np. przed snem, kiedy potrzebujemy dojść do siebie po ciężkim dniu lub stresującym wydarzeniu. Wykonana w piątkowy wieczór pomoże zresetować się przed weekendem!

4. Lekcja 4: „Sprawność na lata” (45 min) to lekcja ruchowa, na macie – płynne ruchy bazujące na elementach jogi, stretchingu, pilatesu oraz ćwiczeń korekcyjnych i funkcjonalnych w celu poprawy sprawności całego ciała. Ta lekcja to świetny plan na weekend, kiedy mamy ciut więcej czasu i chcemy dodać sobie energii oraz wzmocnić się przed nadchodzącym tygodniem!

Kurs trwa 30 dni od dnia zakupu.

Postaraj się w każdym tygodniu wykonać wszystkie 4 lekcje.

Dodaj do tego też inne aktywności, np. na świeżym powietrzu – spacer, bieganie… Albo rower lub taniec? Co lubisz!