Rusz Brzuch

Rusz Brzuch

„Rusz brzuch” to program ćwiczeń dla każdej kobiety po porodzie (po zakończonym połogu), która chce świadomie i bezpiecznie odbudować funkcję swoich mięśni brzucha oraz poprawić sprawność, postawę i sylwetkę.

Co od nas dostaniesz?

  • 5-etapowy program ćwiczeń krok po kroku, jak odbudować funkcję mięśni brzucha oraz poprawić swoją postawę i sylwetkę po ciąży.
  • Możliwość zadawania pytań pod nagranymi lekcjami – jeśli będziesz mieć jakieś wątpliwości, rozwiejemy je!
  • Nagrane zestawy ćwiczeń (lekcje) z elementami fizjoterapii do wykonania samodzielnie według podanego planu, o dowolnej porze – kiedy Ci wygodnie! Zestawy ćwiczeń są profesjonalnie nagrane i zmontowane, tak byś mogła odtwarzać je w najlepszej jakości obrazu i dźwięku.
  • Dostęp do zamkniętej grupy na FB.
  • W programie uwzględnimy potrzeby ciała po ciąży i porodzie, w tym problemy z rozejściem kresy białej (DRA), zaburzenia funkcji mięśni brzucha po ciąży (np. po cięciu cesarskim) i dysfunkcje dna miednicy.

Ile trwa dostęp?

Dostęp do materiałów – 30 dni od startu.

Czy „Rusz brzuch” jest dla mnie?

Jesteś po porodzie i martwisz się, czy brzuch rozciągnięty ciążą wróci do swoich zwyczajnych rozmiarów?

Wiesz, że okres ciąży i poród to był specyficzny czas, po którym potrzebujesz innego podejścia do ćwiczeń, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać i potrzebujesz opieki fizjoterapeutki w tym temacie?

Chciałabyś ćwiczyć bezpiecznie, zadbać o swoje zdrowie, sprawność i sylwetkę uwzględniając obciążenia ciąży i porodu, a do tego w domu, kiedy Ci wygodnie, nie marnując czasu na dojazdy?

Słyszałaś o rozejściu mięśni brzucha po ciąży, nie jesteś pewna, czy problem dotyczy Ciebie i jeśli tak, to jak wtedy ćwiczyć?

A może jesteś po cięciu cesarskim i nie wiesz, jak teraz ćwiczyć mięśnie brzucha i jak zadbać o swoją bliznę?

Jeśli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałaś twierdząco, „Rusz brzuch” to będzie program ćwiczeń dla Ciebie! W każdym tygodniu otrzymasz nagrane lekcje ćwiczeń, które krok po kroku pomogą odbudować sprawność mięśni brzucha, a zarazem całego ciała! „Rusz brzuch” jest dedykowany po połogu, ale możesz dołączyć wcześniej i zacząć od nagrań przeznaczonych na czas połogu, które są bonusem!

Prowadzenie

Kasia Witek-Sokołowska – trenerka i fizjoterapeutka