Rusz Brzuch! – wersja premium

Rusz Brzuch! – wersja premium

„Rusz brzuch” to program ćwiczeń dla każdej kobiety po porodzie (po zakończonym połogu), która chce świadomie i bezpiecznie odbudować funkcję swoich mięśni brzucha oraz poprawić sprawność, postawę i sylwetkę. W wersji premium kurs jest wzbogacony o prowadzenie live, czyli dodatkowe spotkania konsultacyjne poświęcone omawianiu ważnych dla efektów zagadnień. To wersja kursu będzie dostępna w sprzedaży tylko raz w tym roku (start 5.09.) i szczególnie polecam ją osobom, które potrzebują motywacji, ciężko im samym zebrać się do przerabiania kursu, ale też chcą mieć możliwość konsultowania swoich wątpliwości oraz pogłębiania wiedzy odnośnie swojego ciała i pracy z nim.

Co od nas otrzymasz?

  • 8-tygodniowy program ćwiczeń krok po kroku, jak odbudować funkcję mięśni brzucha oraz poprawić swoją postawę i sylwetkę po ciąży.
  • Możliwość zadawania pytań w komentarzu pod nagranymi lekcjami – jeśli będziesz mieć jakieś wątpliwości, rozwiejemy je! 
  • Krótkie, profesjonalnie nagrane lekcje praktyczne z elementami fizjoterapii– podczas których ćwiczysz równolegle z nagraniem i dostajesz cały czas wskazówki odnośnie poprawnego wykonania ćwiczenia. Ćwiczyć możesz w dowolnym momencie, kiedy Ci wygodnie!
  • W programie uwzględnimy potrzeby ciała po ciąży i porodzie, w tym problemy z rozejściem kresy białej (DRA), zaburzenia funkcji mięśni brzucha po ciąży (np. po cięciu cesarskim) i dysfunkcje dna miednicy.
  • W wersji premium: cotygodniowe spotkania live, gdzie będę omawiać dany etap kursu i potrzebne na tym poziomie informacje. Jeśli nie możesz być na żywo podczas spotkania, odsłuchasz je później, nawet na spacerze czy podczas usypiania dziecka. Spotkania live będą we wtorki o godz. 10.00.

Bonus

  • Webinary (wykłady online) o wartości 400zł, które pomogą Ci zdobyć potrzebne informacje na temat problemu rozejścia mięśni brzucha, blizny po cięciu cesarskim, mięśni dna miednicy oraz stopniowania intensywności ćwiczeń.
  • Program Połóg o wartości 150zł – byś mogła zacząć ćwiczyć jeszcze przed zakończeniem połogu, przygotowując się do rozpoczęcia pracy z programem „Rusz Brzuch”.

Ile trwa dostęp?

Dostęp do materiałów – 60 dni od startu.

Czy „Rusz brzuch” jest dla mnie?

Jesteś po porodzie i martwisz się, czy brzuch rozciągnięty ciążą wróci do swoich zwyczajnych rozmiarów?

Wiesz, że okres ciąży i poród to był specyficzny czas, po którym potrzebujesz innego podejścia do ćwiczeń, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać i potrzebujesz opieki fizjoterapeutki w tym temacie?

Chciałabyś ćwiczyć bezpiecznie, zadbać o swoje zdrowie, sprawność i sylwetkę uwzględniając obciążenia ciąży i porodu, a do tego w domu, kiedy Ci wygodnie, nie marnując czasu na dojazdy?

Słyszałaś o rozejściu mięśni brzucha po ciąży, nie jesteś pewna, czy problem dotyczy Ciebie i jeśli tak, to jak wtedy ćwiczyć?

A może jesteś po cięciu cesarskim i nie wiesz, jak teraz ćwiczyć mięśnie brzucha i jak zadbać o swoją bliznę?

Jeśli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałaś twierdząco, „Rusz brzuch” to będzie program ćwiczeń dla Ciebie! W każdym tygodniu otrzymasz nagrane lekcje ćwiczeń, które krok po kroku pomogą odbudować sprawność mięśni brzucha, a zarazem całego ciała!

Kurs Rusz brzuch jest dedykowany po połogu, ale możesz dołączyć wcześniej i zacząć od nagrań przeznaczonych na czas połogu, które są bonusem!

Kto prowadzi kurs?

Kasia Witek-Sokołowska