Fizjotrening z Mariuszem Dzięciołem

Fizjotrening z Mariuszem Dzięciołem

Czujesz sztywność pleców lub karku?

Chcesz się poruszać, ale nie wiesz jak zacząć?

Nie chcesz chodzić na siłownię, ale wiesz, że warto zadbać o swoją aktywność fizyczną?

A może docelowo chcesz chodzić na siłownię lub inne treningi, ale na początek chcesz zacząć od ćwiczeń w domu, by się przygotować?

Nasza propozycja: zacznij od ruchu! Już przy biurku poćwiczymy szyję i plecy, aby pozbyć się sztywności rozruszamy całe ciało, poruszymy spięte plecy i barki.
W wybrane dni zrobimy ćwiczenia dla dołu ciała, a w kolejne popracujemy nad wzmocnieniem klatki piersiowej i barków oraz poćwiczymy brzuch.
Nauczymy się też pracy z oddechem, by lepiej radzić sobie ze stresem, ale też efektywniej ćwiczyć.

Pomożemy Ci stworzyć swój własny tygodniowy plan ruchu i ćwiczeń!

Ten kurs pozwoli Ci rozpocząć aktywność tu i teraz, bez dodatkowego sprzętu i konieczności wychodzenia z domu. Różny poziom trudności prezentowanych ćwiczeń pozwoli Ci dopasować je do siebie i ćwiczyć bezpiecznie. Możesz wykorzystać poznane ćwiczenia jako samodzielny plan treningowy na kilka tygodni pracy lub, gdy zdecydujesz się ćwiczyć, np. na siłowni, wykorzystasz je jako trening uzupełniający. 

Co zawiera kurs?

  • 6 lekcji ruchowych na wszystkie partie ciała – dzięki obszernej dawce wiedzy nauczysz się lepiej rozumieć swoje ciało i odpowiadać na jego sygnały.
  • Sesję relaksacyjną – czasami dobrą odpowiedzią na stres i nadmierne napięcie jest umiejętny „bezruch” – nauczysz się wykorzystywać oddech w celach terapeutycznych.
  • Plan ćwiczeń – jako sugestia wykorzystania dostępnych lekcji, ale też baza do zaplanowania aktywności dostosowanych do Twojego planu dnia.
  • Możliwość zadawania pytań w lekcjach pod kursem.
  • Webinar „Zaplanuj swój aktywny tydzień – jak wpleść aktywność fizyczną w nasz grafik tygodnia?” – spotkanie na żywo z możliwością zadawania pytań odbędzie się 22 kwietnia o godz. 20:00. Zapis webinaru będzie dostępny do odtworzenia w dowolnym momencie. Webinar poprowadzi fizjoterapeuta i trener Mariusz Dzięcioł.
  • Dodatkowo dostęp do grupy dyskusyjnej na FB stworzonej dla naszych kursantów. Dzięki grupie pozostaniemy w stałym kontakcie, będziemy odpowiadać na pojawiające się pytania i motywować Cię do ćwiczeń!

Kurs trwa 90 dni od zakupu